خدمات و محصولات
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  قوانین نصب تابلو در بالای مبلمان

  قوانین نصب تابلو در بالای مبلمان

  بهترین راه برای روح بخشیدن به فضای نشیمن خود نصب تابلوهای هنری در بالای مبلمان است. شما با انتخاب درست و بجا می توانید زیبایی خیره کننده ای را هم به مبلمان خود و هم به تابلوهای هنری خود ببخشید. تنها کافی است یک سری اعداد و محاسبات را برای نصب تابلو خود در بالای مبلمان رعایت کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

  هرگز طول و عرض تابلوهای شما نباید بیشتر از طول و عرض مبلمان شما باشد. این نکته را رعایت کنید که شما فقط می توانید دو سوم از طول مبلمان خود را برای فضای نصب تابلو اختصاص دهید. توجه داشته باشید که تابلو، بیشتر از دو سوم از طول مبلمان را نگیرید اما می توانید کمتر از دو سوم از طول مبلمان خود را برای فضای نصب تابلو در نظر بگیرید.

  فاصله ی رعایت شده بین مبلمان و خط نصب تابلو شما باید عددی بین 15 تا 30 سانتی متر باشد. کمتر و یا بیشتر شدن این مقدار قطعا در زیبایی نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

  فاصله ی خالی بین خط تابلو در بالا با سقف نباید کمتر از 30 سانتی متر باشد اما بیشتر شدن این عدد تاثیری در زیبایی تابلوی شما نخواهد داشت و به دلیل ارتفاع زیاد بعضی منازل و یا کم عرض بودن بعضی از تابلوها اغلب فاصله ی بین تابلو و سقف عددی بیشتر از 30سانتی متر خواهد بود.

  اگر از تابلوهای چند تکه ای می خواهید استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که فاصله ی بین تابلوها را عددی بین 5 تا 12 سانتی متر در نظر بگیرید چرا که این فاصله بسیار هوشمندانه انتخاب شده و خروجی کار بسیار زیباتر خواهد بود.

  در هماهنگ کردن رنگ تابلو و مبلمان خود دقت کنید. هرگز تابلویی را دقیقا همرنگ با مبلمان خود انتخاب نکنید چرا که با این کار شما زیبایی منحصر به فرد بودن هر کدام را غیر فعال کرده اید حتما طرح تابلو را به نحوی انتخاب کنید که قسمت کمی از تابلو همرنگ با مبلمان شما باشد و یا اینکه رنگ بندی تابلو کاملا در تضاد با مبلمان شما باشد و با استفاده از کوسن های همرنگ تابلو مبلمان خود را خاص تر کنید.

  هم اکنون که تمامی قواعد نصب تابلو در بالای مبلمان خود را می دانید باید دست به کار شوید و تابلوی بی نظیرتان را در محل مناسب خود قرار دهید.

   

  انصراف از نظر
  دسته ها
  آرشیو بلاگ